Spotify’da 2023 yılında en çok dinlenen şarkı nedir? 2023’te en çok hangi şarkı dinlendi?

Spotify 2023 en çok dinlenen şarkı nedir? Her yıl kullanıcıların o yıl içerisinde en çok dinledikleri müziklerin listesini ve istatistiğini açıklayan Spotify, 2023 verilerini açıkladı. Peki, Spotify 2023 en çok dinlenen şarkı nedir? 2023’te en çok hangi şarkı dinlendi? Detaylar!

SPOTIFY 2023 EN ÇOK DİNLENEN ŞARKI NEDİR?

2023 yılında en çok dinlenen şarkı ve şarkıcıların listesini açıklandı. Listeye göre en çok dinlenen şarkı Simge’nin Aşkın Olayım olurken en çok dinlenen sanatçı da Semicenk oldu.

EN ÇOK DİNLENEN ŞARKI

Açıklanan listede 2023 yılının en çok dinlenen şarkısı Icardi’nin söylemesiyle Galatasaray taraftarının gündemden düşürmediği Simge’nin Aşkın Olayım oldu. Reynmen ve Semicenk’in düet yaptığı Yana Yana şarkısı 2’nci sırada,Remix – Lvbel C5 ile Güneş’in NKBİ X Yapamam şarkısı 3’üncü sırada, Blok 3’ün Affetmem’i 4’üncü sırada, Semicenk ve Doğu Swag’ın Pişman Değilim’i ise 5. sırada yer aldı.

EN ÇOK DİNLENEN SANATÇI

2023 yılında en çok dinlenen sanatçı listesinin başını ise popüler şarkıcı Semicenk çekti. Listenin devamında UZI, Sezen Aksu, Motive, Lvbel C5, BLOK 3, Çakal, Mabel Matiz, Emir Can İğrek ve Ezhel yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir